Ruth, Doula-BeebiBliss

Minu lugu

Ma olen ema, õde ja tütar, Doula ehk pere- ja sünnitoetaja ning imetamisnõustaja.

Tundsin kutset aitaja elukutse poole juba varases nooruses. 
Armastan aidata ja toetada. Naudin naiselikus väes olemist ja harmooniat.

Rasedus, sünnitus ja beebid on olnud minu saatjaks terve mu elu ning on olnud minu suur kirg ja kutsumus. 

Alustasin tööd lapsehoidjana 15aastasena. Sünnitasin oma esimese lapse 19aastasena.
Tänaseks on mind õnnistatud kolme terve lapsega. 
Kahjuks on mul kurb kogemus sünnitada ka üks vaikne beebi, seega tean neid tundeid ja emotsioone ning suudaksin oma kogemusele tuginedes nõustada ka samasuguse kurva saatusega emasid ja peresid sellel raskel teel.

Kuna minu enda kolme lapse imetamine ei sujunud lihtsalt, võtsin selle oma südameasjaks, tegin enda aitamiseks palju uurimistööd ning sain tohutult abi imetamisnõustajalt. 

Tundsin suurt soovi ka ise teisi abivajajaid aidata. Seega läbisin UNICEFi imetamisnõustajate koolituse. Tean, kui suur on sellise abi väärtus. Nõustan peresid imetamise probleemide korral alates aastas 2017.

Olles käinud Tervishoiukõrgkoolis tasulistel loengutel, eeldusega asuda sügisest sellesse kooli ämmaemanda erialale õppima, mõistsin hoopiski, et see ei ole see tee, mida soovin käia. 

Ning siis õnneks leidsin Doulanduse ja tundsin, et see on minu tee ning asusin õppima Doula eriala.

Leian, et sünnitus toimub naise peas ja südames ning naine koos beebiga on võimeline ise oma sünnitust juhtima ja toetama.
Soovin olla naise kõrval, teda vajadusel suunata, tema otsuseid toetades, sest just naine ise tunnetab, kuidas on talle ja tema beebile kõige parem.
Soovin juhtida naisi neid endid ning oma instinkte usaldama.

Usun, et kõik mis on loomulik ja looduslik, on edasiviiv ja õige. Seetõttu tunnen ka huvi looduslike tervendamisviiside, toitumise, taimeravi ja homöopaatia vastu.

Julgen kindlalt öelda, et see tee on minu elutee. On olnud pikk ja käänuline tee, kuid tunnen, et olen oma rajale jõudmas ning soovin seda kindlal sammul edasi astuda.

Kirjuta, helista, kohtume! Aitan suurima rõõmu ja heameelega.